Otwórz menu

Popularne wymiary paneli ogrodzeniowych

panele 3d METPOL przemyslowe 80

Zarówno firmy, jak i instytucje oraz osoby prywatne, coraz częściej decydują się na grodzenie swoich posesji za pomocą paneli ogrodzeniowych. Lekkie i wytrzymałe, łatwe w montażu i odporne na działanie warunków atmosferycznych, przystępne cenowo i estetyczne – panele ogrodzeniowe stanowią świetną alternatywę dla ogrodzeń murowanych czy betonowych. Czym różnią się od siebie poszczególne typy paneli ogrodzeniowych? Które są najpopularniejsze? 

Rodzaje paneli ogrodzeniowych

Jednym z rozwiązań są panele ogrodzeniowe 2D. Są to proste panele o stałym rozstawie drutów pionowych, z podwójnymi drutami poziomymi. Ze względu na ich dużą wytrzymałość, stosuje się je często do grodzenia obiektów sportowych czy otwartych parkingów lub magazynów.

Panele ogrodzeniowe 3D posiadają dodatkowe przetłoczenia, podnoszące ich walory estetyczne.

Osoby kładące duży nacisk na wygląd ogrodzenia, mogą wybrać szczególnie starannie wykonane panele ogrodzeniowe łukowe, których wyprofilowanie i ciekawe warianty kolorystyczne będą stanowiły dodatkową ozdobę posesji.

Wszystkie powyższe warianty znajdują się w ofercie sklepu internetowego Siat-Stal.

Najpopularniejsze panele ogrodzeniowe

Największą popularnością wśród klientów cieszą się panele ogrodzeniowe przetłaczane 3D, charakteryzujące się lekkim przetłoczeniem w górnej, środkowej i dolnej części. Ilość przetłoczeń uzależniona jest od wysokości panela. Cenione są one głównie za ciekawy wygląd idący w parze z wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych, jak i na ewentualne próby sforsowania wykonanego z nich ogrodzenia.

Klienci najczęściej wybierają panele 3D w optymalnej wysokości 1230 mm i 1530 mm, które wraz z podmurówką daje ogrodzenie odpowiadające wzrostowi osoby dorosłej. Najpopularniejsza średnica to 4 mm – drut tej grubości jest jednocześnie wytrzymały i estetyczny. Panele można także wybrać w wersji ocynkowanej lub ocynkowanej i lakierowanej proszkowo  w kilku wersjach kolorystycznych RAL 6005/7016/9005.

Właśnie dlatego panel ogrodzeniowy 3D 153 cm fi 4 mm cieszy się szczególnym zainteresowaniem klientów sklepu internetowego Siat-Stal.


Sprawdź nasz sklep internetowy z produktami ogrodzeniowymi.

Masz pytania na ten lub inny temat?

Napisz do nas Napisz do nasbiuro@siat-stal.pl

Produkty

Wszystkie

Kontakt

Kontakt
Szybki kontakt

tel. 604 231 333
e-mail: biuro@siat-stal.pl

Allegro
Sklep internetowy
Facebook

Zamknij menu
top phone tel. 604 231 333 top sklep Sklep internetowy fb allegro
Sklep internetowy