Otwórz menu

Jak w prosty sposób podwyższyć i zabezpieczyć istniejące ogrodzenie?

przedluzka slupka

Ogrodzenie wokół posesji ma na celu przede wszystkim skuteczne zabezpieczenie terenu przed wtargnięciem na ten niepożądanych intruzów. Rozmieszczone wokół terenu ogrodzenie panelowe chroni przed wtargnięciem ludzi czy zwierząt. W momencie, gdy okazuje się, że zamontowane wcześniej ogrodzenie jest zbyt niskie nie trzeba zmieniać całej konstrukcji. Nie ma konieczności kupowania zupełnie nowych paneli. Można postawić na gotowy system, który pozwoli podnieść wysokość ogrodzenia. Dowiedz się zatem w jaki sposób łatwo i szybko podnieść wysokość ogrodzenia.

Przedłużka do słupka – świetny wybór do podniesienia ogrodzenia

Dostępne na rynku przedłużki to najlepsze produkty, które pozwalają na bezproblemowe zwiększenie wysokości ogrodzenia. W zależności od własnych potrzeb można regulować stopień podniesienia i uzyskać w końcowym efekcie bardzo ciekawy rezultat. Przedłużka do słupka panelowego 60×40 mm może występować w takim samym kolorze jak posiadane już ogrodzenie. Dzięki temu ogrodzenie już po podniesieniu go nadal będzie wyglądało estetycznie i pod wieloma względami zachwyci.

W ofercie dostępna jest również przedłużka słupa 60×40 mm kątowa 45 stopni. Pozwala podnieść ogrodzenie z jednoczesnym odchyleniem górnego panelu. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się w miejscach, gdzie nie ma możliwości wprowadzenia pionowego pochylenia. Dodatkowo dzięki pochyleniu można uzyskać jeszcze skuteczniejszą ochronę i lepszy efekt wizualny.

mocowaie wysiegnika obejmy panelowe

Przedłużki są bardzo łatwe w montażu

Podwyższenie ogrodzenia można wykonać zupełnie samodzielnie. Dostępne na rynku przedłużki są bardzo łatwe w montażu i nie wymagają korzystania ze specjalistycznych narzędzi. Zakupiona przedłużka jest wkładana w posiadany już słupek i w odpowiednim momencie się blokuje. Dzięki temu połączenie wygląda naturalnie, a przy tym jest bardzo trwałe. Następnie wystarczy do przedłużki zamontować samą siatkę ogrodzeniową. Sam montaż można wykonać w pełni samodzielnie i nie ma konieczności decydowania się na pomoc specjalistów.

Korzyści z podwyższenia ogrodzenia

Najważniejsze zalety z podniesienia ogrodzenia to uzyskanie jeszcze większej ochrony. Wyższe ogrodzenie ochroni przed przeskakującymi zwierzętami czy wścibskimi spojrzeniami sąsiadów. Może również zostać wykorzystane jako wsparcia dla jeszcze wyższych roślin. Korzyści wynikających ze zdecydowania się na wyższe ogrodzenie jest naprawdę wiele. Zamontowanie tego nie stanowi natomiast problemu i nie jest kosztowne.


Sprawdź nasz sklep internetowy z produktami ogrodzeniowymi.

Masz pytania na ten lub inny temat?

Napisz do nas Napisz do nasbiuro@siat-stal.pl

Produkty

Wszystkie

Kontakt

Kontakt
Szybki kontakt

tel. 604 231 333
e-mail: biuro@siat-stal.pl

Allegro
Sklep internetowy
Facebook

Zamknij menu
top phone tel. 604 231 333 top sklep Sklep internetowy fb allegro
Sklep internetowy