Otwórz menu

Ile kosztuje siatka ogrodzeniowa?

siatkaogrodzeniowa ocynkowana

Siatki ogrodzeniowe to bardzo popularny wybór, gdy zachodzi konieczność stworzenia ogrodzenia. Wykonane z tego materiału ogrodzenie charakteryzuje się wysoką trwałością i niskimi kosztami stworzenia całości. Obecnie jednak ceny siatki ogrodzeniowej zmieniają się w bardzo dynamiczny sposób. Dlatego też aktualne koszty związane z zakupem tego materiału najlepiej sprawdzić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. W ten sposób możliwe będzie określenie przybliżonych kosztów związanych z opracowaniem konkretnej konstrukcji, która będzie spełniała oczekiwania.

Cena siatki zależna jest od jej rodzaju

Dokładna cena siatki ogrodzeniowej zależy między innymi od jej rodzaju. Obecnie najpopularniejsze na rynku są siatki  ocynkowane i powlekane PCV oraz ocynkowane. Siatki te różnią się pomiędzy sobą trwałością.

Siatka z drutu ocynkowanego i powlekanego pcv jest odporna warunki atmosferyczne  (powłoka mrozoodporna i odporna na słońce) ze względu na zastosowaną powlokę.  Tego rodzaju siatka nie wymaga specjalnej konserwacji i pielęgnacji.  W efekcie siatki powlekane sprawdzą się w przypadku bardziej wymagających osób, które poszukują najwyższej jakości rozwiązań dla siebie w wybranej kolorystyce.  To stosunkowo tani i trwały sposób na zabezpieczenie posesji prywatnych. Zapraszamy do naszego sklepu celem zapoznania się z przygotowaną dla Państwa ofertą.

Siatka ocynkowana jest produkowana z drutów ocynkowanych odpornych na warunki atmosferyczne . Doskonale sprawdza się do zabezpieczenia posesji prywatnych ale w szczególności ma zastosowanie do wykonywania ogrodzeń obiektów przemysłowych . Jest to trwałe i przystępne cenowo ogrodzenie, nie wymagające dodatkowej pracy ze strony właściciela posesji. Ceny siatki i jej rodzaje oraz niezbędne akcesoria montażowe poznacie w naszym sklepie.

Na cenę wpływa również rozmiar

W przypadku siatek ogrodzeniowych duży wpływ na cenę ma grubość drutu, z którego są wykonywane oraz wysokość i wielkość oczka. Im grubsze druty i większa wysokość tym wyższa cena za produkt. Ceny siatek o różnych wysokościach i wykonanych z różnych grubości drutów poznacie w naszym sklepie internetowym z produktami ogrodzeniowymi.


Sprawdź nasz sklep internetowy z produktami ogrodzeniowymi.

Masz pytania na ten lub inny temat?

Napisz do nas Napisz do nasbiuro@siat-stal.pl

Produkty

Wszystkie

Kontakt

Kontakt
Szybki kontakt

tel. 604 231 333
e-mail: biuro@siat-stal.pl

Allegro
Sklep internetowy
Facebook

Zamknij menu
top phone tel. 604 231 333 top sklep Sklep internetowy fb allegro
Sklep internetowy