Otwórz menu

Co posadzić wzdłuż ogrodzenia?

siatka ocynk z drutem naciągowym

Ogrodzenie rozmieszczone wokół posesji pozwala na odcięcie się od otoczenia i stworzenia kameralnej przestrzeni. Relaks niekiedy jednak jest zakłócany przez wścibskie spojrzenia sąsiadów. Jest na to jednak rozwiązanie, które przy okazji będzie niezwykle stylowe. Sposobem na zapewnienie sobie prywatności i stworzenia kameralnej przestrzeni jest obsadzenie przestrzeni wzdłuż ogrodzenia roślinami. Odpowiednio dobrane krzewy lub drzewa świetnie sprawdzą się jako osłona, a także będą w stanie pełnić funkcje ozdobne. Podpowiadamy w jaki sposób zagwarantować sobie większą prywatność i na jakie rośliny najlepiej się zdecydować.

Wybór ogrodzenia

W pierwszej kolejności niezbędne będzie odpowiednie wybranie ogrodzenia. Wpłynie to bowiem na jego ogólną prezencję i możliwość połączenia go z roślinami. Dobrze wybrane ogrodzenie będzie w stanie prezentować się rewelacyjnie i zagwarantuje świetne wrażenia wizualne. Znakomicie wpasuje się w oczekiwania i potrzeby wszystkich osób, którym zależy na możliwości skorzystania z dopasowanego do potrzeb ogrodzenia, które znakomicie wpasuje się w oczekiwania. W hurtowni ogrodzeń Siat-Stal znajdziesz szeroki wybór ogrodzeń przeznaczonych do domów (np. panele ogrodzeniowe). Możliwość wybierania spośród wielu systemów ogrodzeniowych sprawia, że te są w stanie świetnie wpasować się w potrzeby i będą charakteryzować się bardzo wysoką trwałością.

Na jakie rośliny zdecydować się wzdłuż ogrodzenia?

Obsadzenie ogrodzenia roślinami wymaga sięgnięcia po odpowiednie gatunki, aby móc uzyskać naprawdę dobry efekt. Najlepszym wyborem będzie zdecydowanie się na rośliny iglaste. Tutaj prym wiodą przede wszystkim tuje. Zadbane rośliny i posadzone blisko siebie będą tworzyły spójną barierę przed niechcianymi spojrzeniami. Olbrzymią zaletą roślin jest również fakt, że świetnie wyglądają bez względu na porę roku. Sam wybór roślin zależy jednak od własnych preferencji i potrzeb. Inne gatunki, które świetnie sprawdzą się wzdłuż ogrodzenia to: cis pospolity, jałowiec chiński, świerk pospolity, choina kanadyjska czy modrzew europejski. Każda z roślin zapewni izolację od otoczenia i pozwoli na uzyskanie bardzo interesującego efektu wizualnego. Tym samym świetnie wpasuje się w potrzeby wszystkich osób.


Sprawdź nasz sklep internetowy z produktami ogrodzeniowymi.

Masz pytania na ten lub inny temat?

Napisz do nas Napisz do nasbiuro@siat-stal.pl

Produkty

Wszystkie

Kontakt

Kontakt
Szybki kontakt

tel. 604 231 333
e-mail: biuro@siat-stal.pl

Allegro
Sklep internetowy
Facebook

Zamknij menu
top phone tel. 604 231 333 top sklep Sklep internetowy fb allegro
Sklep internetowy