Otwórz menu

Blokady, ograniczniki, stopery do bram skrzydłowych – przegląd produktów

zestawienie blokad

Montaż bramy skrzydłowej wymaga skorzystania z odpowiednich akcesoriów. Brama na skutek silniejszych podmuchów wiatru może się sama otworzyć. W takiej sytuacji skrzydło może wyrządzić poważne szkody. Z tego też powodu warto zamontować blokady do bram skrzydłowych, które nawet w przypadku niekontrolowanego otwarcia skrzydła zatrzymają to w odpowiednim momencie. Odpowiednio zamontowane stopery do bram pełnią bardzo ważną rolę w całym układzie. Przedstawiamy jakie rozwiązania są dostępne na rynku i w jaki sposób z nich skorzystać, aby cały system bramy skrzydłowej działał poprawnie.

Wyjątkowy stoper do bramy skrzydłowej z otworem na rygiel w odległości 52,5 mm

Wartymi uwagi produktami są wszelkiego rodzaju stopery do bram skrzydłowych z otworami. Tego rodzaju produkty pozwalają na zatrzymanie skrzydła w pozycji otwartej i dzięki temu ułatwienie wjazdu na posesję. Oferowany w ofercie sklepu Siat-Stal produkt cechuje się niezwykle wysoką trwałością i dopracowaniem w szczegółach. Jest w całości wykonany ze stali ocynkowanej. Dzięki temu jest w pełni odporny na korozję i można z powodzeniem skorzystać z niego nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo montaż oferowanego stopera do bramy skrzydłowej realizowany jest bezpośrednio w podłożu. Gwarantuje to bardzo dobrą trwałość całej konstrukcji. Oferowany produkt posiada otwór na rygiel na długości 52,5 mm. Bardzo ważne jest to, aby sprawdzić grubość skrzydła w bramie, gdyż decyduje to czy zakotwiczenie bramy będzie możliwe. Produkt znajdziesz pod adresem: https://sklep.siatki-stal.pl/akcesoria-do-bram/918-5325-blokada-ogranicznik-stoper-do-bramy-skrzydlowej-z-otworem-na-rygiel-l-525-mm.html#/31-kolor_siatki_ogrodzeniowej-ocynk .

Ogranicznik do bramy skrzydłowej z otworem na rygiel w odległości 66 mm

Ogranicznik jest tożsamy z wyżej zaprezentowanym produktem. Różni się jedynie odległością otworu na rygiel, która wynosi tym razem 66 mm. Sprawdzi się zatem przy użyciu z grubszymi skrzydłami. Z blokadą można zapoznać się na stronie: https://sklep.siatki-stal.pl/akcesoria-do-bram/1129-6300-blokada-ogranicznik-stoper-do-bramy-skrzydlowej-z-otworem-na-rygiel-l-66-mm.html#/31-kolor_siatki_ogrodzeniowej-ocynk .

Blokada do bramy skrzydłowej bez otworu

W przypadku bram skrzydłowych nie posiadających rygla w zupełności wystarczającym rozwiązaniem może być jedynie klasyczna blokada. Taki produkt charakteryzuje się brakiem otworu i odpowiednim wyprofilowaniem, które umożliwia zatrzymanie skrzydła w konkretnym miejscu. Ogranicznik do bramy wyposażony jest w 4 otwory montażowe. Montaż produktu odbywa się poprzez przykręcenie go do podłoża. Gwarantuje to wysoką trwałość i stabilność samej blokady. Dodatkowo produkt jest wykonany w całości ze stali ocynkowanej, która jest odporna na korozję i niekorzystne warunki atmosferyczne. Nawet po wielu latach blokada będzie spełniała swoją funkcję. Nie czekaj zatem i wybierz z oferty Siat-Stal najlepszej jakości blokadę do swojej bramy: https://sklep.siatki-stal.pl/akcesoria-do-bram/488-5015-blokada-stoper-ogranicznik-do-bramy-skrzydlowej.html#/31-kolor_siatki_ogrodzeniowej-ocynk .

Stoper do bramy z otworami na dwa rygle

Ostatni produkt z oferty Siat-Stal, którym warto się zainteresować poszukując blokad do bramy to propozycja z dwoma otworami na rygle. W proponowanym produkcie na samym środku znajdują się dwa otwory, które dodatkowo mogą posiadać stylowe tulejki. W efekcie możliwe będzie zamknięcie nawet dwóch skrzydeł i solidne osadzenie rygli. Opisywany stoper do bramy dostępny jest w kolorze srebrnym i jest w całości wykonany ze stali ocynkowanej. Gwarantuje to bardzo wysoką trwałość produktu i jego pełną odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz korozję. Ogranicznik znajdziesz pod adresem: https://sklep.siatki-stal.pl/akcesoria-do-bram/615-5016-blokada-stoper-ogranicznik-do-bramy-skrzydlowej-z-otworami-na-rygle-tulejki.html#/31-kolor_siatki_ogrodzeniowej-ocynk.


Sprawdź nasz sklep internetowy z produktami ogrodzeniowymi.

Masz pytania na ten lub inny temat?

Napisz do nas Napisz do nasbiuro@siat-stal.pl

Produkty

Wszystkie

Kontakt

Kontakt
Szybki kontakt

tel. 604 231 333
e-mail: biuro@siat-stal.pl

Allegro
Sklep internetowy
Facebook

Zamknij menu
top phone tel. 604 231 333 top sklep Sklep internetowy fb allegro
Sklep internetowy